Aktualności

2017.04.28

W tym roku wybudowanie domu i małej architektury w jego otoczeniu jest jeszcze prostsze i szybsze. Poniżej prezentujemy ciekawy artykuł, z którego dowiecie się jak zmiany w prawie budowlanym ułatwią Wam wybudowanie domu.
 

Czytaj artykuł >>

 

2017.03.16

Sominy to miejscowość, w której można ciekawie spędzić czas. Można tu zwiedzić zabytkowy, drewniany kościół z XVIII wieku i Zagrodę Owczarza z XIX wieku. Najwięcej atrakcji zapewnia jednak jezioro Somińskie. Sporty wodne, wycieczki rowerowe, jazda konna, spływy kajakowe, wędkowanie, to wszystko czeka na wypoczywających.
 

W tej wyjątkowej lokalizacji pozostały dwie ostatnie działki. Teraz dostępne z 20% rabatem w super cenach.
 

2017.02.27

 

Z dumą informujemy, że Wojt Gminy Kołczygłowy, w której realizujemy naszą największą inwestycję Kaszubską Ostoję, uhonorował wiceprezesa naszej spółki Jarosława Szredera tytułem Społecznika Roku 2016!

 

 

2017.01.18

Działki położone w Dębnicy Kaszubskiej znajdują na najbardziej popularnym w tej miejscowości i malowniczo położonym osiedlu Północ. W ostatnim czasie oferta w tej lokalizacji cieszą się coraz większym powodzeniem mieszkańców Słupska i okolic. Z 17 działek dostępnych w tym kompleksie już 10 znalazło swoich nabywców.

2016.12.21

Jak donosi specjalistyczny dziennik poświęcony biznesowi „Spośród wszystkich typów nieruchomości największe zyski z najmu przynoszą apartamenty w miejscowościach turystycznych” źródło http://www.pb.pl/
 

2016.11.23

Trwają prace związane z budową zbiornika wodnego w sąsiedztwie naszego osiedla Kaszubska Ostoja. Zbiornik zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla podniesie wartość inwestycji i wpłynie korzystnie na atrakcyjność oferty wynajmu domków.

 

 

2016.11.09

Z dumą informujemy, że projekt osiedla Kaszubska Ostoja został zakończony. Sprzedane zostały wszystkie domy w tej inwestycji. W sąsiedztwie osiedla przygotowujemy realizację drugiego etapu budowy domów oraz zbiornika wodnego, który będzie znajdował się pomiędzy osiedlami.

 

Tymczasem serdecznie zachęcamy do wypoczynku w Kaszubskiej Ostoi. 

2016.10.13

Na terenie naszych działek w Krępie Słupskiej powstaje piękne osiedle. Właśnie trwa budowa 6 domów. W tej wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu lasów w kompleksie I pozostały 2 ostatnie wolne działki. W II kompleksie wybór jest znacznie większy. Tutaj na swoich Właścicieli czeka 9 działek.

 

Sprawdź działki w Krępie Słupskiej >>

 

2016.08.03

W naszej ofercie działek w Łosinie pozostały 3 ostanie działki. Działki położone są przy ul. Radosnej, zaledwie 5 km od Słupska. Zapewniona to bardzo łatwy i szybki dojazd do Centrum Słupska. Na terenie działek już powstaje wyjątkowe osiedle.

 

Zobacz ofertę działek w Łosinie >>

 

2016.07.20

Na terenie naszych działek w Barkocinie powstaje osiedle Kaszubska Ostoja. Trwa drugi sezon wynajmu domków w tym urokliwym miejscu. W tym roku do wynajmu oddaliśmy 13 domków. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wypoczywających. Do 13 sierpnia wszystkie domki są już zarezerwowane.

 

Zobacz serwis poświęcony wynajmom domków >>

 

Strony