Inwestowanie

Bezpieczny sposób Inwestowania dający rzadko spotykane Zyski już po 15 miesiącach

Od 10 lat zajmujemy się przygotowywaniem i  prowadzeniem projektów inwestycyjnych polegających na  nabywaniu i przekształcaniu nieruchomości gruntowych. Aktywność ta stanowi połączenie specjalistycznej wiedzy z kapitałem (i zaufaniem) naszych partnerów - inwestorów APiON. Wynikiem tej współpracy jest  ogromna satysfakcja – przede wszystkim finansowa - za każdym razem kiedy liczą swoje zyski. 

Posiadamy już grono Inwestorów mieszkających w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA. Każdy z inwestorów, który rozpoczął współpracę z APiON pozostaje stałym klientem. 

APiON ma na swoim koncie projekty gruntowe, które Inwestorom pozwoliły zarobić więcej niż 300%. 

Zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów. Wartość tylko obecnie realizowanych projektów związanych z przekształcaniem nieruchomości gruntowych to ponad 30.000.000 złotych (trzydzieści milionów!).

 

Na czym polega Inwestowanie z APiON? 

W dużym uproszczeniu – w punktach – współpraca wygląda następująco:

 

  1. Inwestor otrzymuje od nas propozycję zainwestowania w konkretną nieruchomość z informacjami dotyczącymi m.in. spodziewanych Zysków, ryzyka oraz zakresu prac.
  2. W przypadku zainteresowania Inwestycją ustalamy warunki i podpisujemy Umowę.
  3. Dokonujemy nabycia nieruchomości/udziału w nieruchomości bezpośrednio na inwestora. Nabycie następuje w formie aktu notarialnego – tylko taka forma nabycia nieruchomości w Polsce jest właściwa. W praktyce Inwestor nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim kapitałem – zmienia jedynie formę z pieniądza na bezpieczniejszą i zarabiającą formę nieruchomości.
  4. APiON realizuje cały projekt informując na bieżąco inwestora o postępach. Projekt jest realizowany w taki sposób aby koszty przekształcenia były finansowane z przychodów z projektu. W praktyce inwestor pokrywa niewielkie koszty przekształcenia związane z przygotowaniem dokumentacji.
  5. APiON realizuje sprzedaż nieruchomości i w pierwszej kolejności dokonywane są zwroty kwot zainwestowanych przez Inwestora – Inwestor nie czeka na koniec projektu. Następnie przychodzi czas na Zyski.
  6. Dopiero po osiągnięciu poziomu sprzedaży generującego zyski APiON otrzymuje wynagrodzenie. Wynagrodzenie APiON to mała część tego co Inwestor zarobił na czysto.

 

W co inwestujemy i dlaczego uważamy, że jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o inwestowanie w nieruchomości gruntowe?

 

Obszar naszej aktywności można podzielić na trzy części:

  1. Nieruchomości gruntowe w okolicach większych i średnich ośrodków miejskich.
  2. Nieruchomości gruntowe w pasie nadmorskim.
  3. Nieruchomości gruntowe na Kaszubach.

 

Najważniejsze

Najważniejszym sekretem sukcesów APiON jest sama dywersyfikacja poprzez podzielenie kapitału na więcej projektów/lokalizacji. Lepiej nabyć udziały w kilku nieruchomościach niż 100% w jednej. Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności jest to zdecydowanie lepsze (my wiemy jak zadbać o bezpieczeństwo). Inwestor korzysta równocześnie z efektu skali oraz dywersyfikacji. 

 

Wartość dodana – oto słowo klucz

Głównym i najważniejszym elementem naszej działalności jest przekształcanie nieruchomości – tworzymy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie geodezji, gospodarki nieruchomościami, projektowania i planowania przestrzennego.

Nie spekulujemy – tzn. naszym celem nie jest kupić Tanio i drogo sprzedać. Naszym celem jest kupić nieruchomość w dobrej cenie (nie wyższej niż jej wartość rynkowa) i przekształcić nieruchomość w ten sposób, aby jej wartość wzrosła. Dzięki temu nasi Inwestorzy zarabiają niezależnie od koniunktury.

 

Wzrost wartości nieruchomości, generowany przez naszą pracę pozwala nie tylko na ogromne zyski. Taka konstrukcja zabezpiecza również inwestorów przed skutkami kryzysów – duże wzrosty wartości pozwalają na sprzedaż nieruchomości w kryzysie po niskiej cenie jednocześnie pozwalając na realny i odczuwalny Zysk.

 

Dodatkowo nasza rola – jako specjalistów – polega na skracaniu do minimum wszystkich procesów związanych z przekształcaniem nieruchomości. Jeden projekt to w rzeczywistości kilkanaście (czasami kilkadziesiąt) postępowań administracyjnych, które należy poprowadzić i skoordynować.

 

Kompleksowe działanie pozwala nam na ogromne oszczędności czasu (od kilku do kilkunastu miesięcy) dzięki równoległemu prowadzeniu wielu zadań w zakresie jednej inwestycji. To takie turbodoładowanie dla każdej naszej inwestycji – włączamy je zawsze.

 

zobacz czy są inwestycje oczekujące na inwestorów

 

Potrzebujesz więcej informacji?
Masz dodatkowe pytania?

Wypełnij krótki formularz