Projekty inwestycyjne

Żeby ocenić czyjeś kompetencje najlepiej poznać wyniki jego pracy. Dlatego postanowiliśmy, że zamiast rozpisywać się o tym jak pracujemy, pokażemy co robimy

W zakładce projekty realizowane wymieniamy wszystkie nasze projekty inwestycyjne, które są obecnie realizowane lub ostatnio zostały zakończone. Ma to pozwolić naszym klientom bliżej zobaczyć jak wygląda nasza praca oraz  w jaki sposób realizujemy cele naszych inwestorów. 

 

Obecnie jest to ponad 20 projektów. Każdy o różnym stopniu złożoności i o różnej powierzchni. Wśród nich znajdują sie projekty o małych powierzchniach. Są też takie, których powierzchnia wynosi prawie 30ha. Przeglądnij nasze projekty, zobacz co robimy i oceń nasze komptencje na podstawie naszych dokonań. 

 

Nowe projekty 

Cały czas poszukujemy i przygotowujemy nowe projekty, które spełniają bardzo wyśrubowane kryteria. Najważniejszym z tych kryteriów to oczywiście bezpieczeństwo kapitału naszych inwestorów. Naszym celem nie jest masowe pozyskiwanie inwestorów. Przede wszystkim skupiamy się na tym, żeby sukcesywnie budować markę firmy oferującej bezpieczne i dochodowe inwestycje. Dzięku temu - pomimo, że jesteśmy u schyłku ogromnego kryzysu - wszystkie nasze projekty wykazują się rentownością. Wejdź do Nowe Projekty i zobacz co mamy do zaoferowania.